Máte blízký vztah k domácím zvířatům?

PEJSKAŘI
A KOČKOMILOVÉ,
Podpořte své
oblíbence!

Děkujeme, že kupujete výrobky značek Pedigree® a Whiskas®, Sheba®, Perfect Fit®, Cesar® a Dreamies®.
Pomáháte tím opuštěným psům a kočkám v útulcích na území České republiky.

 

Máte doma psa nebo kočku? Snažíte se jim zajistit co nejlepší podmínky pro život, dávat jim lásku a péči? Pak hledáme právě VÁS.

Kampaň POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH potřebuje vaši podporu.

Proč? Protože VÁM není osud opuštěných zvířat lhostejný. Útulky v České republice v současné době pečují o cca 7 000 bezprizorních psů a koček, kteří se vinou člověka ocitli bez domova a potřebují naši pomoc. Pomozte i VY.

Kampaň POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH realizujeme v České republice již od roku 2009. V roce 2014 jsme kampaň spustili i na Slovensku. Přispět na krmivo pro opuštěné psy a kočky v útulcích můžete i VY, a to nákupem jakéhokoli výrobku značek Pedigree®, Whiskas®, Sheba®, Perfect Fit®, Cesar® a Dreamies® v období od 14. září do 9. listopadu 2020. Pomozte nám v tomto roce dosáhnout úžasného čísla 300 tisíc darovaných misek, které v rámci letošní kampaně rozdáme do vybraných útulků. 

Za uplynulých 11 let se nám podařilo společně naplnit 1 572 356 psích misek a 1 857 119 kočičích misek. V loňském roce jsme takto darovali celkem 45,2 tun psího a kočičího krmiva. 

Nákupem výrobků Whiskas®, Pedigree®, Sheba®, Perfect Fit®, Cesar® a Dreamies®
přispíváte na krmivo pro kočky a psy
v útulcích na území ČR.
Akce trvá od 14.9. do 9.11. 2020.